Skip to main content

Prosto jak z kranu, smacznie i nieskazitelnie czysto jak z butelki

Koncepcja Thoreau łączy prostotę z czystym i krystalicznym smakiem wody z gazem lub bez gazu podawanej w eleganckiej butelce. Nasza filozofia zakłada, iż zawsze oferujemy najlepsze na rynku produkty oraz serwis. Oznacza to, że opłata miesięczna obejmuje nastepujący pakiet: instalację, wymianę filtra, serwis, butelki i tace do zmywania. Po uprzednim, bezpośrednim dialogu z klientem przygotowujemy rozwiązanie idealnie dostosowane do jego potrzeb i warunków.

Koncept wody Thoreau w praktyce

Woda Thoreau jest filtrowana i odpowiednio schłodzona podawana w postaci niegazowanej lub gazowanej w eleganckiej butelce w skandynawskim stylu. Jaka jest jej droga?

Z wachlarza dystrybutorów klient wybiera najbardziej mu odpowiadający. Przy dystrybutorze instalujemy maszynę chłodzącą z filtrem. Urządzenia podłanczane są do instniejącego na miejscu ujścia wody i dzięki temu woda Thoreau wytwarzana jest bez dodatkowego transportu oraz magazynowania wody i butelek. Nalana do butelki woda Thoreau jest gotowa do spożycia. Butelki łatwo się myją w specjalnych tacach do zmywarek, a serwis i wymiana filtrów są wliczone w miesięczny koszt.

Łatwiej i lepiej być nie może!

Historia

Nasza historia

Należymy do koncernu Thoreau Waterconcept który zajmuje się wodą od ponad 20 lat i pracuje wyłącznie nad tworzeniem rozwiązań w zakresie przetwarzania wody przeznaczonej do spożycia w restauracjach, hotelach, obiektach konferencyjnych i w miejscach pracy. Naszą myślą przewodnią jest duża elastyczność która przyświeca naszym partnerskim relacjom. Na Polskim rynku działamy od 2016 roku. KOCHAMY POLSKĄ WODĘ!

Nasza inspiracja

Henry David Thoreau (1817–1862), pisarz i filozof, był jednym z ważniejszych pisarzy literatury światowej. ”Walden, czyli życie w lesie”, to zbiór 18 esejów filozoficznych w których Thoreau zwraca uwagę na konieczność świadomej egzystencji która prowadzi do ekologicznie zrównoważonego życia. Są one naszą inspiracją w tworzeniu ekologicznego i ekonomicznie opłacalnego koceptu wody. Czy może być bardziej pasująca nazwa dla naszej wody niż nazwisko Monsieur THOREAU?

Film o koncepcie wody Thoreau